Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Пушкіна 1

квитки онлайн

Наші заходи

01

червня

«Діти Новгород-Сіверщини проти війни !»

1 червня у музеї-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» проведено тематичний захід – майстер-клас «Діти Новгород-Сіверщини проти війни !» Учасники заходу в процесі виготовлення аплікацій прослухали лекцію (...)

28

січня

Вечір пам’яті, присвячений Святославу Воїнову.

29 січня виповнилось 80 років з дня народження Святослава Святославовича Воїнова. На жаль, до цього поважного ювілею він не дожив. В Новгород-Сіверському історико-культурному музеї-заповіднику ˮСлово о полку Ігоревімˮ , (...)

21

січня

День Соборності України!

У рамках співпраці Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" та Новгород-Сіверського центру професійного розвитку педагогічних працівників науковці музею взяли участь у круглому (...)

28

листопада

День відкритих дверей!

До уваги відвідувачів! 28 листопада у музеї- заповіднику День відкритих дверей!Вхід до музею "Слово о полку Ігоревім" та краєзнавчого відділу - ВІЛЬНИЙ. Запрошуємо всіх бажаючих (...)

14

грудня

Відкриття пам’ятного знаку

14 грудня 2018 року об 11.00 на території Спасо-Преображенського монастиря відбудеться урочисте відкриття пам’ятного знаку присвяченого 350-річниці обрання гетьманом Лівобережноі України Дем’яна Ігнатовича. Запрошуємо (...)

наверх