Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Пушкіна 1

квитки онлайн

Наші заходи

27

січня

«Крути – трагедія і слава України».

«Крути – трагедія і слава України» під такою назвою пройшов вечір-реквієм до дня вшанування пам’яті Героїв Крут. Учні державного ліцею ім. К.Д.Ушинського ознайомились з подіями, що відбувались в Україні в 1917-1918 (...)

26

січня

"Мотиви "Слова" в кіно та музиці".

"Мотиви "Слова" в кіно та музиці" під такою назвою в музеї пройшов тематичний захід присвячений давньоукраїнській пам’ятці літератури "Слово о полку Ігоревім", її втіленню в різних жанрах мистецтва - кіно, театрі, анімації (...)

25

січня

"Гірка пам’ять Голокосту".

25 січня в краєзнавчому відділі Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" відбулася історична година "Гірка пам’ять Голокосту" до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту. (...)

23

січня

«В єдності наша перемога».

23 січня до Дня Соборності України в музеї-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» спільно з КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Новгород-Сіверської міської ради» відкрито виставку робіт вихованців (...)

20

січня

«Від історичної злуки до омріяної слави»

Сьогодні у краєзнавчому відділі Новгород-Сіверського історико-культурного музея-заповідника «Слово о полку Ігоревім» до Дня Соборності було проведено історично-пізнавальну годину «Від історичної злуки до омріяної (...)

13

січня

«Гетьман Богдан Хмельницький та історична доля України».

13 січня в краєзнавчому відділі історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» відбулась історична година «Гетьман Богдан Хмельницький та історична доля України». Присутні дізналися про причини, що (...)

05

січня

"Дідух – до хати, біда – з хати"

5 січня в Новгород-Сіверському музеї-заповіднику відбувся майстер-клас з виготовленню дідуха. Власноруч зроблений оберіг приніс безліч неповторних емоцій і задоволення, надав можливість відчути подих історії предків. (...)

29

грудня

"Співець непримиренної України"

29 грудня, в річницю від дня народження, в музеї -заповіднику відбувся вечір пам’яті, присвячений Тарасу Силенку - кобзарю, лірнику, гусляру , педагогу, композитору Заслуженому артисту України. В 2018 р. кобзар побував (...)

16

грудня

Першовидання "Слова о полку Ігоревім"

16 грудня в музеї відбувся історичний лекторій, присвячений історії знахідки та Першовиданню "Слова о полку Ігоревім". Учасники прослухали цікаві та змістовні доповіді про відкриття давньоруської поеми, роботу над (...)

25

листопада

«Свіча палає, пам’ять живе».

До 90-ї річниці початку Голодомору 1932-1933 років в краєзнавчому відділі музею-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» відбувся вечір пам’яті «Свіча палає, пам’ять живе». Присутні дізналися про причини і наслідки (...)

14

листопада

" 925 річниця з’їзду князів в Любечі"

В історико-культурному музеї-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбувся історичний лекторій за темою: " 925 річниця з’їзду князів в Любечі". Присутні - всі бажаючі, молодь прослухали цікаві та змістовні доповіді про (...)

28

жовтня

Вигнання нацистських окупантів з України: міфи та реальність

28 жовтня в музеї відбувся тематичний захід «Вигнання нацистських окупантів з України: міфи та реальність». Учасники заходу - молодь ознайомились з подіями , що передували та відбувалися на території України в 1943-44 (...)

наверх