Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Слобідська, 1

квитки онлайн

Наші заходи

08

березня

"Великий син великого народу".

У перші березневі дні ми згадуємо Тараса Шевченка. До ювілейної дати від дня народження поета на літературний вечір "Великий син великого народу" завітали учні 10 класу ліцею №1 з вчителем української мови та літератури (...)

24

лютого

"Рашизм – це...".

24 лютого – друга річниця від початку злочинного повномасштабного вторгнення військ рф на територію незалежної України. Напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти нашої держави 10 років тому з (...)

22

лютого

"Битва за Чернігів".

У краєзнавчому відділі історико-культурного музея-заповідника "Слово о полку Ігоревім" для старшокласників ліцею ім. К.Д. Ушинського було проведено кінолекторій "Битва за Чернігів" до річниці повномасштабного вторгнення (...)

21

лютого

Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Провели патріотичну годину в ліцеї №1. Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Завідуюча краєзнавчого відділу Світлана Приход згадала тих, хто загинув під час Революції Гідності в боротьбі за ідеали демократії, права (...)

20

лютого

"Вони першими стали за гідність і волю".

20 лютого Україна вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні. До 10-ї річниці історичних подій під час Революції Гідності в краєзнавчому відділі музею було проведено годину пам’яті "Вони першими стали за гідність і волю" (...)

16

лютого

"Героїчна постать Івана Богуна".

До краєзнавчого відділу музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім", на урок патріотизму "Героїчна постать Івана Богуна", завітали учні старших класів ліцею №1. Полковник Іван Богун у 1648 році став одним із (...)

15

лютого

"Афганістан. Історія та пам’ять".

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав . До 35-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану для учнів ліцею ім.Ушинського в режимі онлайн проведено тематичну годину (...)

13

лютого

«Ремесла і промисли Давньої Русі».

Чи знали Ви, що важливе місце в господарському житті давньоруського суспільства належало ремеслу? У Київській Русі найпоширенішими його видами були залізообробне, гончарне, ювелірне, ткацьке виробництво, всього ж існувало (...)

09

лютого

11 лютого 1789 р. в Новгороді-Сіверському було...

11 лютого 1789 р. в Новгороді-Сіверському було відкрито Головне народне училище. Саме цей освітній заклад став базою для створення в 1808 р. Новгород-Сіверської чоловічої гімназії. Головне народне училище почало (...)

29

січня

"Подвиг Героїв Крут".

У краєзнавчому відділі музею для учнів ліцею №1 було проведено вечір пам’яті – "Подвиг Героїв Крут". Бій під Крутами – це бій за майбутнє України, а подвиг молодих студентів, гімназистів, курсантів став символом (...)

26

січня

"Трагедія, історія, пам’ять".

Напередодні Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у краєзнавчому відділі музею проведено історичну годину "Трагедія, історія, пам’ять". Голокост – це уособлення людських страждань та нелюдської жорстокості, що призвела (...)

22

січня

"Соборність - основа державності".

До Дня Соборності України науковиця краєзнавчого відділу музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" Олена Бунак провела патріотичну годину "Соборність - основа державності" для працівників Новгород-Сіверської районної (...)

наверх