Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Пушкіна 1

квитки онлайн

Наші заходи

21

жовтня

"Державотворець з глибини століть".

З нагоди 350-річчя від дня народження гетьмана України, автора першої Конституції Пилипа Орлика в музеї відбувся тематичний захід "Державотворець з глибини століть". Присутні познайомились з життєвим шляхом видатного (...)

14

жовтня

Виховна година до Дня захисників і захисниць України.

Провели виховну годину на свіжому повітрі на території музею - заповідника "Слово о полку Ігоревім" до Дня захисників і захисниць України для учнів 7-х класів гімназії 1 ім.Б.Майстренка. Учні ознайомилися з історією (...)

30

вересня

"Відомі земляки. Одарка Хоменко - солістка хору ім.Григорія Верьовки".

Напередодні Міжнародного дня музики у Новгород-Сіверському історико-культурному музеї-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбувся тематичний захід: "Відомі земляки. Одарка Хоменко - солістка хору ім.Григорія Верьовки". (...)

28

вересня

«Чарівне диво родинної вишивки».

28 вересня в музеї-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» відкрито нову виставку «Чарівне диво родинної вишивки». У фондах є колекція вишитих картин. Вони виконані в техніках хрестику та гладі. Наприкінці 1950-х (...)

16

вересня

"Перлини Новгород-Сіверського. Відлуння незвіданого"

16 вересня в музеї -заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбулося відкриття виставки фоторобіт Олени Путри "Перлини Новгород-Сіверського. Відлуння незвіданого" Олена є науковим співробітником музею. Фотографування її (...)

16

вересня

Благодійний ярмарок.

16 вересня 2022 року, працівники Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" долучилися до благодійного ярмарку з нагоди Дня міста. Всі зібрані під час ярмарку кошти передані на (...)

15

вересня

Тематичний захід присвячений 79-річниці вигнання нацистських окупантів з Новгород-Сіверщини.

15 вересня у музеї -заповіднику відбувся тематичний захід присвячений 79-річниці вигнання нацистських окупантів з Новгород-Сіверщини. Учасники прослухали цікаві та змістовні доповіді, дізнались про нові факти проведення (...)

15

вересня

Майстер-клас з ліплення із солоного тіста.

Днями в Новгород-Сіверському історико-культурному музеї-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбувся майстер-клас з ліплення із солоного тіста. Заняття не нове. Витоки цього виду творчості губляться глибоко в історії нашої (...)

22

червня

" Війна очима дітей"

22 червня 2022 року в музеї -заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбувся тематичний захід за темою : " Війна очима дітей" присвячений Дню скорботи та вшануванню пам’яті жертв війни. Діти, на папері, передавали свої (...)

01

червня

«Діти Новгород-Сіверщини проти війни !»

1 червня у музеї-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» проведено тематичний захід – майстер-клас «Діти Новгород-Сіверщини проти війни !» Учасники заходу в процесі виготовлення аплікацій прослухали лекцію (...)

28

січня

Вечір пам’яті, присвячений Святославу Воїнову.

29 січня виповнилось 80 років з дня народження Святослава Святославовича Воїнова. На жаль, до цього поважного ювілею він не дожив. В Новгород-Сіверському історико-культурному музеї-заповіднику ˮСлово о полку Ігоревімˮ , (...)

21

січня

День Соборності України!

У рамках співпраці Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" та Новгород-Сіверського центру професійного розвитку педагогічних працівників науковці музею взяли участь у круглому (...)

наверх