Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Слобідська 1

квитки онлайн

Наші заходи

25

травня

"Світоч археологічної науки"

"Світоч археологічної науки" – під такою назвою у краєзнавчому відділі Новгород-Сіверського історико-культурного музея-заповідника "Слово о полку Ігоревім" відбувся тематичний захід, присвячений до180-річчя від дня (...)

22

травня

"Трагедія незнищенної волі".

Напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій у краєзнавчому відділі Новгород-Сіверського історико-культурного музея-заповідника "Слово о полку Ігоревім" було проведено лекцію "Трагедія незнищенної волі" для учнів 9 (...)

12

травня

"Слово..." в монументальному мистецтві".

12 травня відбувся тематичний захід "Слово" в монументальному мистецтві". Учасники ознайомилися з його видами - пам’ятники, скульптури, барельєфи, мозаїки, вітражі тощо. Монументальне мистецтво на Новгород-Сіверщині (...)

24

квітня

"Пам’ятаємо чорнобильській квітень".

До 37-ї річниці від дня аварії на Чорнобильській АЕС відбулася зустріч "Пам’ятаємо чорнобильській квітень". Голова новгород-сіверської районної спілки Всеукраїнської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" (...)

24

квітня

"Чорнобиль гірчить і сьогодні".

24 квітня біля монументу, присвяченому пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС відбулася патріотична година "Чорнобиль гірчить і сьогодні" для учнівської молоді ліцею 1. На заході, з розповіддю про трагічні (...)

21

квітня

«Версії варіантів походу князя Ігоря українських дослідників».

Ім’я Новгород-Сіверського князя Ігоря Святославича широко відоме завдяки геніальному «Слову…», в якому зображено невдалий похід сіверських полків у половецький степ у квітні-травні 1185 року. Твір містить багато спірних і (...)

12

квітня

«Педагогічні ідеї К.Д.Ушинського у сучасному вимірі»

12 квітня науковці Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» брали участь в організації та проведенні науково-практичної конференції «Педагогічні ідеї К.Д.Ушинського у сучасному (...)

06

квітня

"Птахи полісся".

6 квітня у краєзнавчий відділ Новгород-Сіверського історико-культурного музея-заповідника "Слово о полку Ігоревім" завітали діти на пізнавальну годину "Птахи полісся". Метою заходу було ознайомлення з видами птахів, (...)

02

квітня

Семінар-практикум в рамках проєкту "Мережа інформаційно-рекреаційних центрів "Шлях" (день другий)

У другий день семінару-практикум у, що відбувається в рамках проєкту "Мережа інформаційно-рекреаційних центрів "Шлях", представник ГО "Українська природоохоронна група" Сергій Панченко провів орнітологічну екскурсію для (...)

01

квітня

Семінар-практикум в рамках проєкту "Мережа інформаційно-рекреаційних центрів "Шлях".

1 квітня, в День зустрічі птахів, науковці Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" взяли участь у семінарі-практикумі, організованому в рамках проєкту "Мережа (...)

21

березня

Наукова дискусія.

21 березня 2023 року, в Новгород-Сіверському історико-культурному музеї-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» відбулася наукова дискусія щодо родового коріння Костянтина Ушинського, присвячена 200-річчю від дня його (...)

17

березня

"Видатні постаті України. Кирило та Олексій Розумовські."

17 березня в Новгород-Сіверському історико-культурному музеї-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбулась музейна вітальня за темою: "Видатні постаті України. Кирило та Олексій Розумовські." Присутні ознайомилися з (...)

наверх