Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Слобідська, 1

квитки онлайн

Володимир Дорош.

8 січня 1967 року в с. Студинка Новгород-Сіверського району народився Володимир Дорош - український співак, Заслужений артист України (2017 р.).
В 1980 році Володимир разом з родиною переїхав на Полтавщину в с.Тарандинці Лубенського району. Батьки - сільська інтелігенція: мати - вчителька, батько - директор клубу. Сину передалась любов до музики. Сам записався до музичного гуртка, освоїв гру на шестиструнній гітарі, був учасником вокально-інструментального ансамблю. Далі - строкова служба, навчання а Харківському інституті культури.
В 1990- х роках Володимир Дорош отримав ще дві вищі освіти: економічну та юридичну та започаткував власний успішний бізнес. Проявив себе в політичному житті, активно розвивав кінний спорт на Полтавщині. Встигав займатися меценатською справою.
2012 рік став початком професійної музичної кар’єри. Створює гурт «Гармонія» та вирушає в благодійний тур «Поділись своїм серцем». Спочатку низка концертів по всій Полтавській області, згодом по Україні.
В 2017 році відвідав з концертом малу батьківщину. Був аншлаг, вир оплесків, особливо від односельців - студинців, об’єднанців, які відкрили Володимира Дороша для себе, як співака, а також, як мецената та громадського діяча.
Особливість творчості Володимира Дороша в тому, що більшість своїх пісень він написав сам. Його пісні – щирі та справжні, тому що музикант співає серцем, душею.
Бажаємо Володимиру Дорошу міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх справах.
https://youtu.be/jExMWFxjtWs?si=72CO1iafLHulDnjF

наверх