Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Слобідська, 1

квитки онлайн

Вітаємо з ювілеєм!

24 квітня відзначає свій ювілей наш земляк, український політик, громадський діяч, екс-президент Асоціації українських банків (АУБ), Заслужений економіст України Олександр Анатолійович Сугоняко.
Народився Олександр Анатолійович у 1953р. в с. Араповичі Новгород-Сіверського району Чернігівської області.
Отримавши диплом радіоінженера у Вінницькому філіалі Київського політехнічного інституту в 1975 р., працював за фахом у м. Кропивницький. Згодом викладав політекономію в Житомирському філіалі Київського політехнічного інституту.
Брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Був одним із засновників та організаторів діяльності Громадянського фронту сприяння перебудові на Житомирщині у 1989—1990 рр.
2001-2005 рр. очолював оргкомітет Всеукраїнської громадської організації “Громадянська позиція”.
1993 р. Олександра Анатолійовича було обрано Президентом Асоціації українських банків. В цей час він активно займався питаннями розвитку банківської системи України, захисту інтересів комерційних банків, формуванням національної грошової системи. Організував ряд міжнародних і національних конференцій та випуск серії книг з проблем впровадження та стабілізації національної валюти, розвитку банківської системи. Він і сам є автором численних публікацій з питань фінансів, економіки, політики та духовного відродження.
Наш земляк не обходив увагою свою малу батьківщину: в рідному селі фінансував встановлення пам’ятника на могилі Мезька М.М. (батька українського історика Оглобліна О.П.). Сугоняко О.А. підтримує зв’язок з музеєм «Слово о полку Ігоревім» - наукова бібліотека та фонди завдяки йому поповнилися цікавими виданнями.
Колектив Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» щиро вітає Олександра Анатолійовича з днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили та енергії, оптимізму, натхнення та наснаги. Мирного неба! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання!

наверх