Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Слобідська 1

квитки онлайн


Пам’ятні монети.

20 лютого

Нещодавно отримали чудовий подарунок – пам’ятні монети.
«Надання статусу країни-кандидата на членство в ЄС». Монета присвячена історичній події, що відбулася 22 червня 2022 року. Україна – європейська держава з європейськими цінностями, які українці захищають і відстоюють щодня, і тому надання Європейським Союзом Україні статусу країни-кандидата на членство – це підтвердження, що європейська спільнота бачить Україну своєю невід’ємною частиною. Монета виготовлена з нейзильберу, має номінал 5 гривень.
Ще одна монета присвячена одному з найпопулярніших українських поетів-гумористів, заслуженому діячеві мистецтв України, лауреату премії імені Остапа Вишні (1988 рік), першому лауреату премії імені Петра Сагайдачного (1996 рік) – Павлу Прокоповичу Глазовому. Монета виготовлена з нейзильберу, номіналом 2 гривні.
На відзначення 100-річчя Української революції 1917 - 1921 рр. і створення першого центрального банку України Національний банк України випустив набір у сувенірній упаковці «До 100-річчя подій Української революції 1917 - 1921 років», що складається з пам`ятної медалі «100 років від дня заснування Українського державного банку» та сувенірної банкноти «Сто карбованців», в якій відтворено дизайн першої української банкноти - державного кредитового білета номіналом 100 карбованців.
Подарунок поповнить колекцію нумізматики музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім». Щиро вдячні за нього Надії Острик, керуючій відділенням Ощадбанку в Новгороді-Сіверському!

наверх