Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Слобідська, 1

квитки онлайн

День Національної гвардії України.

26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає 10-у річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи МВС і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави. Службовці Нацгвардії виконують завдання по протидії злочинності, здійснюють охорону важливих об’єктів, дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав, конвоювання, екстрадицію та охорону підсудних, беруть участь у ліквідації наслідків стихійних лих, забезпеченні карантинних заходів, від 2015 року - участь у антитерористичній операції (операції об’єднаних сил) на Сході України, а з лютого 2022 року є надійною опорою для ЗСУ в питанні нищення ворога та поверненні окупованих територій України.
За 10 років існування Національної гвардії України понад 9 тис. її військовослужбовців відзначено державними нагородами України, 48 - присвоєно звання Героя України.
Щиро вітаємо наших земляків-гвардійців з Днем Національної гвардії України і бажаємо міцного здоров’я, стійкості, впевненості, мужності та скорішої Перемоги над ворогом!
В філателістичній колекції музею-заповідника є поштовий набір «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу», який включає поштовий блок, художній конверт та листівки з зображенням бійців Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Національної поліції України.

наверх