Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Слобідська, 1

квитки онлайн

День Героїв.

23 травня Україна відзначає День Героїв. Це день пам’яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Історія свята почалася ще 1941 року. Тоді на II Великому зборі Організації Українських Націоналістів було прийняте рішення про святкування Дня Героїв. Дата 23 травня була обрана не просто так – цього дня 1938-го в Роттердамі було вбито одного з ідеологів українського націоналізму – полковника Євгена Коновальця. Спочатку свято відзначалося підпільно. Але зі здобуттям Україною незалежності почало набувати розголосу.
Свято водночас горде та сумне. Воно покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Древньої Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.
Сьогодні ця дата має особливу цінність, адже новітні Герої та Героїні України на різних фронтах та напрямках щоденно захищають Україну та український народ від рашистського режиму.
Тому для нас 23 травня – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани новітніх, які сьогодні віддають свої життя за Незалежність нашої України.
Пам’ять Героям!
Слава Україні!

наверх